Jestem dyplomowanym naturoterapeutą. Ukończyłam także fitoterapię, homeopatię oraz dietetykę kliniczną. Zawodowo piszę książki. Jestem autorką min. “Piękni z Natury – ziołowa pielęgnacja Twojej skóry” oraz “Zdrowi z Natury- lecznicza moc ziół i kuchni roślinnej”. Wraz z Damianem prowadzimy wykłady i warsztaty na temat ziół oraz zdrowego odżywiania i naturalnych metod leczenia.

Moją największą pasją jest ziołolecznictwo, jego cudowna czasami wręcz magiczna historia oraz wszystkie te wspaniale rośliny dzięki którym odzyskujemy zdrowie i urodę. Uwielbiam gotować a na naszym stole pojawiają się potrawy z olbrzymią ilością ziół.

Razem z Niną dzielimy się z ludźmi naszą wiedzą i doświadczeniem na temat zdrowego odżywiania. Sam jestem przykładem tego, jak bardzo można zmienić swoje życie – kiedyś ważyłem prawie 120 kilogramów – dziś – sami widzicie.

Prywatnie kocham Bieszczady. Zaglądam w ich każdy nieodkryty zakątek pieszo i samochodem. Odkrywam opuszczone wsie i badam ich ruiny. Pasjonuję się prawdziwą historią tego regionu i ludzi tu kiedyś żyjących.