Jestem dyplomowanym naturoterapeutą. Ukończyłam także fitoterapię, homeopatię oraz dietetykę kliniczną. Zawodowo piszę książki. Jestem autorką min. “Piękni z Natury – ziołowa pielęgnacja Twojej skóry” oraz “Zdrowi z Natury- lecznicza moc ziół i kuchni roślinnej”. Wraz z Damianem prowadzimy wykłady, warsztaty o tematyce ziół, zdrowego odżywiania oraz naturalnych metod leczenia. Na stałe współpracuję z magazynem „Żyj Naturalnie” oraz jestem redaktorem naczelnym portalu zajmującego się tematyką Bieszczad.

Moją największą pasją jest wyszukiwanie starych przepisów kulinarnych i nadawanie im nowego „życia” w mojej kuchni. Uwielbiam gotować, a na naszym stole pojawiają się potrawy z olbrzymią ilością ziół.

Razem z Niną dzielimy się z ludźmi naszą wiedzą i doświadczeniem na temat zdrowego odżywiania. Sam jestem przykładem tego, jak bardzo można zmienić swoje życie – kiedyś ważyłem prawie 120 kilogramów – dziś – sami widzicie.

Prywatnie kocham Bieszczady. Zaglądam w ich każdy nieodkryty zakątek pieszo i samochodem. Odkrywam opuszczone wsie i badam ich ruiny. Pasjonuję się prawdziwą historią tego regionu i ludzi tu kiedyś żyjących.