W artykule naukowym opublikowanym na łamach „Microbiology and Infectious Diseases” autorstwa wybitnej klasy immunologa doktora John Barthelow Classen czytamy że wyszczepionkiRNA:

  1. a) wywołują NIEULECZALNE choroby prionowe do których należą:

– choroba Creutzfeldta i Jakoba, czyli gąbczaste zwyrodnienie mózgu – w przebiegu tej choroby, mózg zaczyna zamieniać się w gąbkę. Coraz większe ubytki tkanki mózgowej wywołują drżenia ciała, zaburzenia równowagi, zaburzenia ruchów, upośledzenie psychosomatyczne i NIEUCHRONNĄ ŚMIERĆ.

– zespół GSS – objawy: otępienie, zaburzenia pamięci, spowolnienie tępa procesów myślowych, upośledzenie połykania, zaburzenia widzenia, objawy parkinsonowskie.

– choroba kuru – objawy: niezborność ruchów (ataksja móżdżkowa), silne drżenie (słowo kuru znaczy drżenie), ruchy mimowolne, nietrzymanie moczu i nietrzymanie kału, gwałtowne zmiany nastroju – nieopanowane ataki płaczu lub śmiechu.

– śmiertelna bezsenność rodzinna.

  1. b) może powodować ALS (stwardnienie zanikowe boczne)
  2. c) zmniejsza aktywność wrodzonego układu odpornościowego
  3. d) może doprowadzić do autoimmunizacji czyli skierowaniu przeciwciał organizmu przeciw własnym tkankom.
  4. e) działania niepożądane po podaniu wyszczepionkiRNA mogą pojawić się dopiero po 3-4 latach

Zdaniem autora, szczepionka jest bronią biologiczną… Łapki w górę kto się już zaszczepił?

A teraz perełka : Na stronie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, w oficjalnym piśmie dotyczącym warunkowego dopuszczenia szczepionki podpisanym przez prezesa Grzegorza Cessaka czytamy:

„Wpływ szczepień Comirnaty na rozprzestrzenianie się wirusa w społeczeństwie nie jest jeszcze poznany. Na tym etapie badań nie wiadomo jeszcze, ile zaszczepionych osób może nadal być w stanie przenosić i rozprzestrzeniać wirusa. Obecnie nie ustalono, jak długo trwa ochrona zapewniona przez Comirnaty. Osoby zaszczepione w badaniu klinicznym będą obserwowane przez 2 lata, aby zebrać więcej informacji na temat czasu trwania ochrony.”

Czyli – nie wiemy, nie ustalono, nie znamy tego, ale wyszczepimy Was i będziemy sobie obserwować i potem napiszemy co zaobserwowaliśmy

Wczoraj, w ramach swojego profilu na FB, Pan Premier pochwalił się kolejnym sukcesem rządu- tym razem otwarciem w placówce podległej MSWiA w Złocieńcu „ośrodka rehabilitacji pocovidowej” . Jest to pierwsza, spośród 29 zaplanowanych tego typu placówek.

Pan Premier, zwraca nam uwagę, jak wiele szkód psychologicznych i psychicznych wyrządziła nam obecność tego śmiertelnego wirusa, kiedy to, całe aglomeracje zaangażowane były w sprzątanie ciał z ulicy a dymy z uruchomionych kominów krematoriów pogrążały świat w ciemności. W związku z powyższym, „ośrodek” w Złocieńcu będzie zajmował się leczeniem tych że zaburzeń i poprawą naszego zdrowia psychicznego.

Cieszycie się Robaczki?

Jakiś Pan doktor albo Pani doktor, z powodu Waszej niechęci do zarządu lub wyszczepienia, zdiagnozuje u Was chorobę psychiczną lub zaburzenie ( bo to jest zaburzenie, kiedy nie idzie się po linii partii), to skieruje Was na „rehabilitację” do takiego „ośrodka”. Mając takowe zaburzenia, do szpitala nie idzie się dobrowolnie;) A stamtąd sobie już nie uciekniecie, bo „ośrodek” całkiem przypadkowo znajduje się przy poligonie w Drawsku Pomorskim.

Czy wiecie, że właśnie taką „psychiatrię represyjną” wobec ludzi myślących inaczej niż władza, stosowali już dawno temu Niemcy i Sowieci?

Jest fajnie?

To dołóżmy do tego pierwsze przebąkiwania, o tym, że szczepionki powinny być obowiązkowe dla wszystkich, gdyż tylko tak zwalczymy epidemię pustych szpitali.

Dodajmy jeszcze wybitną przychylność milicji i wszelkich „służb” Państwa (bo chyba nie myślicie naiwniaczki, że ktokolwiek z nich służy Wam co?).

Zapewniam Was, że niebawem Ci wszyscy mili ludzie w mundurach, takich albo innych, przyjdą do Waszego domu, żeby wypełnić rozkazy swoich przełożonych i wyszczepić bydło. Będziecie wtedy sobie swobodnie mogli krzyczeć, nie zgadzać się, protestować ( nawet stanowczo) lub powoływać się na paragrafy i konwencje a nawet nagrać sobie filmik z tego wydarzenia.

I wiecie co Robaczki? Oni Wam odpowiedzą wtedy, to co do tej pory czyli : „takie są przepisy i to sąd zdecyduje”.

Możecie oczywiście potem iść z tym faktem do sądu – o ile nie odwalicie kity w przeciągu pierwszych dwóch tygodni. Być może, ten sławetny sąd orzeknie, że to było nielegalne? Czy usłyszycie wyrok? Czy odczyta go Wam nad grobem Wasze osierocone dziecko?

Powiem Wam tylko tyle, moje kochane Robaczki: za parę chwil będą nas łapać na ulicach wyszczepiać jak bydło, zamykać, izolować i zabijać jednego po drugim.

A po nas, zostaną tylko nasze dzieci – mali niewolnicy w kagańcach na buziach, zagubione, niekochane sieroty, które nie będą znały innego życia niż to, które zafundują im Ci, którzy teraz uśmiechają się z ekranu krzycząc #szczepimysię

Link https://www.scivisionpub.com/pdfs/covid19-rna-based-vaccines-and-the-risk-of-prion-disease-1503.pdf