Restauracja Stary Kredens to bardzo rodzinne miejsce prowadzone przez Marię i Piotra Ziemlewiczów z ogromnym wsparciem i zaangażowaniem ich dzieci. Pani Maria to bardzo dobra, ciepła i serdeczna osoba z sercem na dłoni. Jej całe usposobienie widać w na talerzu w serwowanych przez restaurację potrawach.

Wszystkie serwowane przez restaurację Stary Kredens potrawy pochodzą z regionalnych podkarpackich produktów.

W menu restauracji znajdziemy pyszną zupę czosnkową serwowaną z grzankami, żurek z borowikami boczkiem i jajkiem, pierogi z gęsiną czy sałatkę Bieszczadzką z wędzonym pstrągiem. Naszą ulubioną potrawą są gołąbki regionalne zawijane w liście kapusty z nadzieniem z ziemniaków z dodatkiem wody z ogórków kiszonych. Całość polana przepysznym sosem grzybowym w którym pływają olbrzymie kapelusze borowików. Wszystko to zjemy w przyjaźnie urządzonym wnętrzu restauracji, wśród czarno białych fotografii przedstawiających całą rodzinę Pani Marii oraz załogę restauracji.

Miejsce to również sprzyja wizycie wegetarian i wegan, tym bardziej, że kucharz wyróżnia się dużą elastycznością, jeżeli chodzi o zmiany niektórych składników w potrawach. Wystarczy zapytać o taką możliwość kelnera podczas składania zamówienia.

Bardzo smaczne miejsce na mapie Podkarpacia. Serdecznie zachęcamy do jego odwiedzenia i poczucia ciepłego rodzinnego klimatu tej restauracji oraz pysznych robionych od serca nietuzinkowych potraw.

Restauracja Stary Kredens

Plac Św. Michała 4

38-500 Sanok

www.starykredens.com

tel: 797 317 279